Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg azért keletkezett egy...

Tényleg azért keletkezett egy seb a szám sarkában mert vashiányom van?

Figyelt kérdés

Mi a neve ennek a szövődménynek? Anya ápolónő, és ő mondta, de a pontos nevét nem tudja.

Megjegyzés: tényleg nem eszem rendesen.


2012. ápr. 25. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Eszébe jutott a neve!

"Angulus infectiosus. a szájzug fertőzéses gyulladása; erős szájnyitásra fájdalmas, vérezhet"

:)

2012. ápr. 25. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Vashiány egyik tünete lehet a szájzug berepedés,de lehet egyéb bakteriális fertőzés jele is.Ha vashiányra gyanakszol nézd meg sápadtak-e a nyálkahártyáid,körmeid,szoktál-e szédülni,fáradékony Vagy-e,gyenge(bár ezeket édesanyád is tudja)és ha gyanakszol csináltassatok labort.
2012. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy most nem ez a legfontosabb az életedben,de ha ilyen jól átlátod,hogy nem eszel rendesen,akkor próbálj meg kicsit rendesebben enni:)
2012. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Anorexiás vagyok, de már eljutottam odáig, hogy a leveseket megeszem, sőt, ma 2 tányért is letudtam nyomni, szóval egyszer ígérem egészségesen fogok táplálkozni:)

Csak akkor tűnt fel, hogy fáj a szám, amikor beleakartam harapni egy nagyot az almába és úgy megfájdult a szájzugom hogy ordítani tudtam volna:D Ezek szerint berepedt.

2012. ápr. 25. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!