Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzek valamit a mellkasomban...

Érzek valamit a mellkasomban és valami nem jó de nem merek orvoshoz menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy ideje néha nagyokat dobban a szivem vagy furcsán dobog, leírhatatlan dolgot érzek a szívem körül, megfájdul a fejem, kicsit szédülök és mintha kicsit máshogy látnék. Sport közben hamarabb fáradok, hányingerem van, máshogy kapok levegőt, szédülök. Focizok ezért nem akarok orvoshoz menni mert félek, hogy valami bajom van és abba kellene hagynom. Egyszer eltört a lábam és úgy volt, hogy talán nem focizhatok többé de szerencsére megúsztam. Sportorvoshoz járok rendszeresen de neki se mondtam, ő meg nem talál semmit. Tudom, hogy látatlanba nem lehet de szerintetek mi ez?

17/F



2013. okt. 1. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egy nagy butaság, amit csinálsz. Ha nem mondod el a bajod az orvosnak, hogyan segítsen? Itt tőlünk mit vársz, látatlanban?
2013. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Menj el dokihoz, vagy kockáztatod, hogy súlyos bajod lesz (Akeem Adams). Ne akard. Foci nélkül lehet élni, de szív nélkül nem.
2013. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon komoly bajod lenne akkor szerintem arra már rájött volna a doki úgyhogy menj csak el nyugodtan. De igaza van az előttem írónak, szereted a focit az oké de ilyennel ne játsz.
2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!