Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már a harmadik hete beteg...

Már a harmadik hete beteg vagyok? Többi lent, fontos

Figyelt kérdés
Most van hogy már három hete jön fel a slájm de csak nappal este meg ilyen száraz köhögésem vagy ami olyan hogy csak úgy köhögök. Hiába ettem mézet de gyógyszert nem ez lehet az oka hogy még mindig köhögök. Ja igen, aza a száraz köhögés majdhogynem így szinte folyamatosan és ha nagy levegőt veszek akkor egyből kell köhögnöm. Esetleg ajánlotok valami vény nélkül kapható gyógyszert? Nagyon fontos lenne mert elég zavaró

2013. okt. 4. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a mézes hársfatea szokott segíteni ilyenkor.
2013. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétféle kezelésre van szükséged. Nappal köptetőt,hurutoldót vegyél be(fontos,h kiürüljön a váladék) éjszakára köhögéscsillapítót. Köptető sokféle van recept nélkül (ACC,Fuimicil,kakukkfű,lándzsáa utifű). Köhögés csillapító a Robitussin Antitussicum. Úgy szedd őket,h reggel és délután a köptetőt(ezt 6 óra után már ne vegyél be), estére a köhögéscsillapítót. Emellett természetesen jók a gyógyteák,méz is.
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!