Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy 18 szem...

Lehetséges hogy 18 szem rivotriltól kórházba kerüljön valaki?

Figyelt kérdés
Állítólag a barátom 18 szem rivotrilt vett be, és most az intenzív osztályon fekszik. Szakítottam vele és most nem tudom hogy ez igaz vagy csak azért mondják hogy vissza menjek hozzá. Szerintetek?
2013. okt. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincsen tudatánál, főleg, ha a az erősebb, 2 mg-osból vett be annyit.
2013. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a 2 mg-ból vett be annyit. Állítólag. De ettől be kerülhet az intenzív osztályra?
2013. okt. 6. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfigyelés alatt tartják.

kb. félóránként mérnek neki vérgázt.

Ennyit még nem indokolt kimosni sem a gyomrából.


Nem igényel intenzív ellátást.


Többé ne szórakozzon ilyennel, a figyelemfelkeltés ostoba módja.

2013. okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevettem 4 darabot 2mg-sből. Kissé utána éreztem, hogy sok minden nem oké. Például alig tudtam beszélni. És a mozgás koordinációm olyan volt, mintha megittam volna 4-5 pálinkát.
2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elég ütős gyógyszer ,vigyázni kell vele .Nem véletlenül kell személyi is a kiváltásához .Volt már vele visszaélés ,kábítószerként használták stb ..
2014. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!