Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen beremegtek a karjaim,...

Teljesen beremegtek a karjaim, és a felső testem. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy pár hónapos tanfolyamra, ahol nagyon tömény az anyag, és eléggé nehéz. A fejezetek között általában tartok 5-10 perces szüneteket, teázok vagy zenét hallgatok. Ma ezt kihagytam, mert hamar akartam végezni. Már elegem volt az egészből, de már csak egy feladat volt hátra, be akartam fejezni. Gondolkodtam a feladaton, járt az agyam folyamatosan. Könyököltem az asztalomon mindkét karommal és a homlokomat támasztottam az egyik kezemmel, a másikban toll volt. Egyszer csak a karjaim nagyon durván elkezdtek remegni, majd az egész felső testem, a tollat elejtettem, de végig mozdulatlan voltam, meg se tudtam moccanni, szinte fel se fogtam, hogy mi történt, mintha nem lettem volna magamnál. Ez tartott talán 5-10 másodpercig. Mire fel eszméltem, hogy mi történt, elmúlt, és semmi bajom nem volt. Nem ilyen "kirázott a hideg" remegés volt... Mitől van ez? Stressz? Hogy hívják? Elmenjek egyáltalán vele orvoshoz? Még sosem volt ilyen..

2013. okt. 6. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamiféle sokkot kaptál. Ez nagyon nem hangzik jól, menj el orvoshoz.
2013. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!