Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Visszatartottam...

Mit csinaljak? Visszatartottam a pisilest mert nem volt lehetosegem elmenni a wc-re es most mikor mar tudnek, egyszeruen nem tudok pisilni. Feszul nagyon de semmiert sem akar kijonni?

Figyelt kérdés
mit tehetek? azota is ittam hatha arra majd elindul, de meg mindig semmi. mar egy oraja probalok pisilni, de csak egyre jobban feszul es nem indul el :/
2013. okt. 8. 14:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja es lany vagyok...
2013. okt. 8. 14:48
 2/12 anonim válasza:

szerintem hagyd, majd ha akar akkor kijön

bajod nem hiszem, hogy lehet tőle

2013. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
teljesen bepanikoltam mostmar mert annyira kell mar, es megse jon :(
2013. okt. 8. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ilyen volt anyuval is a kórházban egy műtét után, a nővérke kinyitotta a csapot és szép türelmesen kivárták, amíg sikerül

szerintem ülj a wc-re, hallgasd a csobogást és próbálj minél nyugodtabb lenni, előbb-utóbb elindul

2013. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogj egy könyvet és ülj be klotyóra. Ha nem gondolsz rá, talán könnyebben lazulsz...

Biztos még benned van a visszatartás...

2013. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekem ez volt szülés után. A nővér elküldött zuhanyozni és azt mondta próbáljak a zuhany alatt pisilni, úgy hogy csorgatom magamra alulról a vizet. Nekem sikerült. Sok sikert!
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom az otleteket! egyelore suliban vagyok igy eleg kellemetlen de remelem valahogy sikerul nemsokara...
2013. okt. 8. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig se pisilsz amíg hazaérsz, akkor otthon zuhany alatt folyass meleg vizet az alhasadra és a puncidra.
2013. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennek időnként katéterezés is tud a vége lenni, ennyit arról, hogy "bajod biztosan nem lesz tőle". Nem valószínű viszont, úgyhogy szerintem sikerülni fog, de ha ne adj isten tényleg nem sikerülne, akkor doki!
2013. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 15:59-es vagyok. Igaza van sajnos az előző válaszolónak. Ha másképp nem tudsz pisilni, akkor katéterezés lesz a vége. Máskor ne tartogasd sokáig, ha kell menj pisilni.
2013. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!