Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tenni hogyha lejön a...

Mit kell tenni hogyha lejön a köröm a helyéről? Jobb kezemen van a hüvelykujjamnál, azt hallottam hogy fáj, de tudok egyáltalán majd írni vele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért jön le??
2009. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rácsapódott a vasajtó... :S
2009. nov. 9. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább kellemetlen, mert állati lassan fog leválni. Olyan lassan, ahogy az új egészséges rész nő. De közben a régi -az ütéstől elhalt- kezd leválni, fityeg, beleakad mindenbe.

Hacsak be nem kötözöd vagy le nem ragasztod folyamatosan.

Óvatosan vágd körül azt a részt, ami eláll, így kisebb lesz a beakadás esélye. (Mert megőrülsz, ha valamiben elakad és letépi!)


Türelmet és gyors gyógyulást:)

2009. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a lábammal jártam így... a gond, hogy nyár van, szandálok, friss kapcsolat.

Már van alatta hártya. Nem is hártya, mert azért már keményebb a köröm (lehet kocoktatni)! Viszont csúnya, és pont most... Ha körömlakkot teszek a körömre, azzal mindent elrontok? Hangsúlyozom, már van rajta köröm, csak még vékony és mulámos.

2011. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!