Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 27éves vagyok 10 éve veseátült...

27éves vagyok 10 éve veseátültetett. Lerokkantosítottak, majd visszamentem suliba, megszűnta rokkantságim, azóta nem mentem felülvizsgálatra, éltem az életemey, dolgoztam 6 évig, ami ne mrég megszűnt, most nincs bevételem. Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Semmilyen járulékban nem részesülök,tbmet sem tudom fizetni.Milyen kedvezményekre,támogatásra vagyok jogosult?

2013. okt. 10. 08:44
 1/4 anonim válasza:

nem hinném hogy van valami jogosultságod.

mivel ha teljesen felgyógyultál akkor már nincs semmi indok arra hogy támogatást kaphass.

2013. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemész az önkori szoc. osztályára, és ott kapsz felvilágosítást.

Ha megszűnt a munkád, miért nem mentél a munkanélküli hivatalba?

2013. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gyógyultam fel teljesen,most sem tul jok az eredmenyeim,dolgozni sem tudok,allandoan orvoshoz jarok,egy kisebb műtet előtt àllok!Voltam munkaügyön,3honapig kaptam a munkamelkülit és ennyi...
2013. okt. 10. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg a rokkantosítást újra ?

A suoc osztályra meg menj be.

2013. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!