Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszkető barna folt a mellemen...

Viszkető barna folt a mellemen évek óta? Van valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Már kb. 5 éve van egy viszkető folt a bimbóudvarom alján. Barna pigmentált, sima felszínű, talán valamilyen vastagsága van, de inkább vékony. Újabban nagyon elkezdett fiszketni (korábban is viszketett néha), és most nőtt is. Van egy fibroadenomám, amit látott onkológus, látta foltot is, azt mondta, hogy nem rosszindulatú, csak pigmentfolt. Bőrgyógyász szerintem azért nem sima pigmentfolt, mert az nem viszketne, meg azért ez icipicit kiemelkedik. De nem tudta megmondani, hogy pontosan mi ez. Mostanában többször hallottam olyan sztorikat, hogy bőrgyógyász nem ismerte a betegnél a melanomát, ezért olyan orvoshoz kell menni, akinek ez a szakterülete. Úgyhogy majd megyek a Kékgolyó Klinikára megnézetni. Most elkezdtem félni, hogy mi van, ha bőrrák? De már 5 éve? Másnak is van hasonló tünete?

2013. okt. 11. 15:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként bőrgyógyász szerint sem rosszindulatú.
2013. okt. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!