Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok, de még nincsen...

24 éves vagyok, de még nincsen szakállam, vagyis ez nem igaz teljesen, mert valamennyi van, csak nagyon ritka, ilyenkorra már ki kéne nőnie nem?

Figyelt kérdés
Az államon van nagyon ritka szakáll, de az a pár szál erős, a bajszomnál is van, de az se túl sűrű, plusz elvétve pár szál az arcomon. A potenciámmal nincsen baj, de én attól félek nincs megfelelő tesztoszteron termelésem, vagy valami más van a háttérben. Egyébként a lábszáram férfiasan szőrös, a hónaljam és a péniszem körül rendes a szőrzet. Valami teendőm van? Miért lehet ez?

2013. okt. 12. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én 28 múltam és ugyan ebben a cipőben járok az arcomon semmi, az államtól lefelé nő néhány szál... doki azt mondta, hogy előfordul, van olyan ember akinek nem nő, de persze mindig az hiányzik, ami nincs...
2013. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem kell borotválkoznom, 4-5 naponta le kell vágnom, mert hosszúra meg nő az a pár szál, ami van, az meg nagyon hülyén néz ki. :) Ha legalább vágdosnom kell, akkor legyen rendes, ha esetleg megnöveszteném.
2013. okt. 12. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tökjó, imádom a csupasz fiúkat!:) Hosszú a hajatok vagy sok hajatok van ehhez?:)
2013. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez normalis.Sok ismerosomnek dus,de van akinek meg keves van.

Bocs az ekezetekert ,es emiatt ne aggodj!

2013. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás végülis hogy sürübb arc szörzet legyen az embernek?
2013. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beültetés
2013. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!