Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt illik adni...

Mennyi pénzt illik adni méhnyak műtét (conisatio) esetén az orvosnak, ha én kértem fel a műtétre? Egyáltalán, mennyit adtok kisebb-közepes műtétekért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom az pontosan milyen műtét illetve mennyi ideig tart. Én tavaly olyan nőgyógyászati műtétért ami egy órás volt és három napot kellett bent lenni 20 ezret adtam, egy másik egynaposért ami 15 perc volt 15 ezret.
2013. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy magánrendelésen egy szimpla vizsgálat is 10 ezer körül van, én 15-20 ezret adnék.
2013. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Akkor ha én 30-at gondoltam, az sok? Ez kis műtétnek számít.
2013. okt. 13. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kisműtétért 20 is elég. De ha neked ez nem gond akkor biztos örül majd neki a doki. :) Ha viszont a 30 nagyon megterhelő számotokra akkor nem muszáj annyit adni.
2013. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én egy szemölcseltávolításért 20k-t adtam...
2014. júl. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelnének a jelenlegi árak, nekem idén lenne aktuális. Nem magándokihoz járok, hanem SZTK-s orvoshoz.
2018. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!