Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevertem a fejem. Ugye, nem...

Bevertem a fejem. Ugye, nem alakul ki vérömleny a koponyámban/agyamnál?

Figyelt kérdés
Néhány perce történt. Szaladtam fel a lépcsőn, és le volt hajtva a (nehéz) padlásfeljáró, én pedig sietségemben nem figyeltem oda, és erővel bevertem a fejem, kissé be is lengett. Abban a pillanatban nagyon fájt, és púp nőtt a homlokom fölött/fejem tetején, kissé jobb oldalt. Régebben is történt már hasonló baleset, de nem lett belőle komolyabb baj. Ugye, most sem kell aggódnom?
2013. okt. 14. 12:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként mostanában nem vagyok valami szerencsés. Tegnap ez történt, bár már nagyjából megnyugodtam azzal kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__4935..


Néhány napja pedig ez (igaz, nem egészségüggyel kapcsolatos):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__49..

2013. okt. 14. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.

De ha szédülsz, hányingered van, akkor előfordulhat egy enyhe agyrázkódás.


Ha a fentieket tapasztalod, mondjuk másnap is, akkor elmehetsz orvoshoz, de szerintem nincs gond.

2013. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

12:12

Jelenleg talán kicsit szédülök, és zúg az egész fejem. Olyan, mint amikor valakinek fáj "természetes módon" a feje.

2013. okt. 14. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lefejeltem egy asztalt pár éve (:DDD), ömlött a fejemből a vér, és még mindig látszik a vágás nyoma (szemöldöknél). Nem lett semmi komoly, de csak akkor nyugodtam meg mikor látott orvos :)
2013. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homloktáji tompa ütéstől ritkán alakul ki vérömleny, a halántékra mért ütés és a tarkótáji sokkal veszélyesebb. Feküdj le egy kicsit, nem kell mozogni, elmúlik.
2013. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fejet ért erősebb ütés esetén jobb a biztonság kedvéért az orvost felkeresni.Ugyanis a belső vérömleny, sérülés alattomos dolog.
2013. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

12:16

Biztosan kellemetlen lehetett. :D :/

2013. okt. 14. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:

12:17

Remélem, hogy úgy van.

2013. okt. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!