Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint 2 hónapja lyukasztot...

Több mint 2 hónapja lyukasztották a fülem de még mindig be van gyulladva. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

gennyes, duzzadt és fáj :(

elég rossz helyen van a luk, mert porcban van.

Benöveszteni nem szeretném, mivel kenjem be?


2009. nov. 10. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a hely érzékeny ahová lőtték, vagy a bent lévő anyagra vagy allergiás.

Ha orvosi acélból van, akkor nem szabad, hogy allergiás tüneteid legyenek, ellenben az ezüsttől, vagy az aranytól lehet.

Asszem a Tetran -nak van gyulladás csökkentő kenőcse, de így látatlanban nehéz lenne megmondani.

Szerintem keress fel egy orvost.

Vagy benöveszted a lyukat, vagy nem lesz füled, választhatsz.

2009. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cseréltél már fülbevalót??vedd ki,fertőtlenitsd le a lyukat,a fülbevalót is a mit beleteszel...

Nekem is e volt a bajom,gennyes volt,amig ki nem szedtem a gyógyfülbevalót!!Tettem bele ezüstöt,és azóta semmi baja....nekem is a porcban van:)

2009. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A porcban általában mindig lassabban gyógyulnak (tapasztalat). Vegyél gyógyszertárban alkoholt és azzal fertőtlenítsd, illetve neogranormonnal kenegesd. Pár nap alatt helyre jön.

8 helyen vagyok kilyukasztva, de eddig mindig ez a megoldás vált csak be, bárki bármit mondott. Az orrpiercingemet fél nap alatt lehúzta, pedig még levegőt se kaptam rajta. A köldökömön vadhús nőtt és azt is lehúzta.

2009. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
neogranormonnal kenegetem és ezüst van benne:S de nem akar gyógyulni
2009. nov. 10. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az ezüst irritál.

Próbálkozz arannyal, ha az sem akkor passz.

2009. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!