Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Futás utáni...

Ez mitől lehet? Futás utáni rosszullét!

Figyelt kérdés
Ma testnevelés órán 400 métert futottunk. Le is futottam, nem ez volt a gond, hanem az, h mi volt utána. Kb. 25 percig rosszul voltam. Olyan érzéseim voltak, mintha el akarnék ájulni, hányingerem volt, légszomjam. Sajnos ez már nem az első eset, máskor is volt már ilyen, akármilyen futás után, vagy hirtelen gyors mozgás után (gondolok itt pl: gyors biciklitekerésre). Sajnos nem sportolok semmit, és nem is igazán mozgok. Dohányzom. Ez a kettő tuti, hogy közrejátszik, de van amikor nem csak rosszul leszek, hanem szúr a mellkasom is. Szívbeteg lennék? Vagy annyira el vagyok lustulva a semmi mozgástól, hogy egyszerűen nem bírom? Mert egy kis mozgástól rosszul lenni, meg majdnem összeesni hát elég gáz, meg nem egészségre utal.

2013. okt. 15. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor ettél előtte? Lehet leesett a vércukrod.
2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hááát. Talán előtte 3 órával 1 szendvicset. Nemigazán eszek iskolában.
2013. okt. 15. 17:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az, hogy beszúr a mellkasom, az is futás után van, máskor soha nem jelentkezik. Meg egyik sem jelentkezik csak mozgás után.
2013. okt. 15. 17:35
 4/5 anonim válasza:
Nyugalmi állapotban mérd meg a vérnyomásod. Lehet, hogy vérnyomásprobléma.
2013. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

125

75

84 (pulzus)

2013. okt. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!