Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.5-6 éve van 1 köldökpiercin...

Kb.5-6 éve van 1 köldökpiercingem. Eddig semmi problémám nem volt vele. Viszont az utóbbi 1-2 hónapban folyton viszket. Nem hinném, hogy az ékszerrel lenne baj, mert már több, mint 1 éve ez van benne. Szerintetek mitől van? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi baj lehet de minden esetre vedd ki a piercinget fertőtlenítsd le, és kend be a köldököd is fertőtlenítővel.
2013. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pont az a baj, hogy 1 éve benne van, és lekopott a bevonata, és fémallergiás vagy?

Csak egy tipp, nekem nincs piercingem, nem tudom, van-e olyan, mint a fülbevalóknál, hogy csak nikkelmentes bevonata van.

2013. okt. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet gomba is, ha rendesen viszket.
2013. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kopott le a bevonata. És aranyozott. Nem is piros a hasam meg semmi.Csak viszket és néha gennyes. :( Sajnálom, mert olyan szép ékszer. De megpróbálom a fertőtlenítős tippet. Köszi. :)
2013. okt. 17. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!