Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb lapockám kiáll mikor...

A jobb lapockám kiáll mikor próbálok ráfeszíteni bicepszre a karommal miért van ez?

Figyelt kérdés

beállok a tükör elé oldalra fordulok, bal kezemben tartok egy tükröt hogy oldalrol hátulról is láthassam magamat, ráfeszítek a jobb karomra csak úgy sima állásba és látom ami közvetlen a tricepszem mögött van a lapocka vége kifele áll

és a lapocka teteje kicsit nyomja függőleges irányba lefele a vállam,ha kihúzom magam elvileg jó a testtartásom, közbe nem feszítek a karomra,mások is mondják hogy ha normálisan tartom magam jó, de én mivel járok kondiba, engem ez nagyon zavar, és ez szerintem nem természtes, és zavaró hogy látom hogy sokaknak egyenes a háta és a lapockája nem áll ki, még ha rosszabbul is tartja magát... voltam már 25 gyógytornán ,csak azt mondták hogy valaminek a gyanuja, de az sem vészes, viszont a gyógytorna se igazán segített? mitévő legyek?

mutassam meg szakembernek?


2013. okt. 17. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!