Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eljött az amitől féltem?

Eljött az amitől féltem?

Figyelt kérdés
Édesapám sajnos lekell írjam alkoholista azért mert egy ember keresztbe tett neki és 22 év után kirugták a bányából mert egy ember cigit csempészett a zsebébe . Most nem erről akarok írni hanem arról hogy ma reggel 6szor hányt vért ! . Bevitte a mentő kapott ( katétert , és az orrába valami csővet ) ami levezetti a vért .. felhivtuk az orvost közölte ha eláll a vérzés akkor jó ha nem akkor felkell készülnünk 17 éves lelkileg nem vagyok arra képes hogy feldolgozzam ezt nagyon szeretem az édesapámat .. motiváltam azzal hogy apa hazajösz ? és mondta hogy igen megígérem , de nem javul az állapota így fog kapni egy gyomorszondát , ha ez sem állítja el a vérzést akkor milesz?

2013. okt. 17. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vérhányás a májbetegség egyik tünete. Nagyon tönkre lehet már menve a mája(: Reméljük, jó kezekbe kerül. Valószínűleg májzsugora , de lehet májrák is. Attól függ, jelenleg milyen stádiumban van.
2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok érmemben hozzászólni, mert sosem voltam még hasonló cipőben, de sok sikert kívánok, hátha javul az állapota.


Szörnyű, hogy ilyesmi megeshet, tényleg nem értem az embereket, hogy mi élvezet van abban, ha másnak szándékosan kárt csinálnak. Nagyon sajnálom apukádat, Neked pedig kitartást kívánok!

2013. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösszönöm nagyon reménykedek benne hogy túl éli 2szer volt bent . Orvosokat nem hívhatom mert nem adnak felfilágosítást majd csak holnap ... nemtudom mire számíthatok nagyon remélem hogy visszajön , nagyon nagy fájdalmai voltak katéter miatt , édesanyám sír egyedüll én vagyok a ( " férfi " ) a háznál . nemtudom élet halál közt van most ? vagy nemtudom mit tudok csinálni ! . Azt mondták hogy adjak vért elírtam 19 éves vagyok nem 17
2013. okt. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!