Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény ferdüléssel volt...

Orrsövény ferdüléssel volt műtétem 3hónapja és most volt orrkagyló kisebbítő operációm, de még mindig nem jó az orrom. Ahogy látom megint az orrsövényem ferdült, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az orrsövény egyszer meg van csinálva onnantól magától nem fog ferdülni. Ez általában születési rendellenesség (vagy amíg fejlődik a szervezet, fejlődési rendellenesség) Ha csak nem beütötted nagyon az orrod stb. Pl nekem egészen addig nem volt vele bajom, amíg gyerekkoromban fejre nem estem. Elrepedt az orrom és onnantól elkezdett ferdén összeforrni a csont. Amúgy én megnézetném a helyedben az orrmandulát. Az is tud jó perceket okozni. Nekem megcsinálták az orrsövény műtétet, ami után szomorúan tapasztaltam, hogy még mindig dugul az orrom. Utána találták ki, hogy nagy az orrmandulám, az a baj...Nézesd meg (ha kivették már egyszer akkor is, mert nekem frankón visszanőtt másfél év alatt és 25 éves elmúltam akkor, amikor kivették, szóval nem garancia, ha már túl vagy azon is)
2013. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!