Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen matracot vegyünk, a...

Milyen matracot vegyünk, a nyugodt és kényelmes alváshoz? Van valami tippetek, egy nem túl kemény (inkább puha) árbarát megoldásra?

Figyelt kérdés
Millió reklám van, mindegyik cég a saját matracát tartja a legjobbnak. Az uram nem szereti a jelenlegit, túl keménynek tartja. 4 éve vettük, a 90x200-as volt 1 db 59000,- Ft.Én szeretem, de neki már kemény. A lusta szivacsot (memória hab feltétet nem akarja.) Karácsonyi ajándéknak akarja az új matracokat.(ő fizeti) Kiröhögött a négyszázezres Cardo-val. Mondjuk én is csak poénnak szántam.... Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, hogy ami olyan drága, az tényleg megéri-e az árát. Most nem szeretnénk sokat költeni (a jelenlegit is csak azért vettük meg, mert olyan utalványt kapott a volt munkahelyétől, amit ilyenre is be lehetett váltani.)

2013. okt. 21. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi kókuszmatracot vettünk, egyik fele félkemény, másik fele puha. Nagyon szeretem, mivel visszaugrik eredeti állapotára, így nem használódik el. Pluszban a huzatja mosható mosógépben. Negyed évente forgatni kell, és akkor rengeteg ideig jó. Egy darab volt 30 ezer.
2013. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az életem legkényelmesebb ágyát a KIKA-ban vettük 150 körül, igaz 50%-os akció keretében. Maga a matrac szerintem semmi spéci nem volt, de azóta sem aludtam olyan kényelmes ágyban, mint az. Szerintem nem éri meg a drágábbat venni, azok is ugyanúgy lehetnek kényelmetlenek, és elhasználódhatnak. Ahhoz hogy egy jót kifogj, lehet többet is ki kell próbálnod. A drágábból nyilván nem tudsz többet próbálgatni.
2013. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Memória hab matrac?Cardo nem ér annyit,ugyanolyan anyagból van mint olcsóbb társai,minőségileg sem jobb.Ikea,kika, nálam kizárva.Igaz kényelmes,de 5 évnél tovább nem bírja.

Jysk 1 évig sem bírta egy barátnőmnek.Matracfutár,drdream matrac szerintem.

2013. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!