Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lemezesen törik a körmöm....

Lemezesen törik a körmöm. Mindig vissza kell vágnom, mert csúnya. Mellesleg puha, hajlékony. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Vettem Rimmel körömerősítő lakkot. Ha az rajta van jó, de ugye az is kopik ezért le kell mosnom. És olyankor a legcsúnyább a körmöm. Kiszárad.

Okozhat gondot a lemosó? Aceton menteset használok.

Vagy valami vitamin kellene?

Segítsetek légyszi!!



2012. dec. 13. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedhetsz h-vitamint vagy valamilyen bőrszépítő köröm-és hajerősítő komplexet amit reklámoznak is.. nekem műkörmöm volt sokáig, az alatt erősödött, most már csak egy átlátszó zseléréteget szoktam rárakatni és attól betonerős, nem is látszik hogy van rajta valami.. :)
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiányod lehet. Nekem a Dm saját márkás vitaminja nagyon sokat segített Das Gesunde Plus Haar Vital kapszula. A hajam is erősödött tőle.
2012. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A H vitaminból milyen adagot kellene szedni? Hány mg-osat?
2012. dec. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!