Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülés. Milyen fajtáji...

Gerincferdülés. Milyen fajtáji vannak a gerincferdülésnek? Valahol azt olvastam hogy van a Szkoliózis és a Kifózis, de valahol pedig valami idiopátiás és még valami nagyon fura nevű fajtáját olvastam! Kérlek adjatok útbaigazítást! Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS... Szóval holnap prezentációt tartok, és ez nem világos! köszi nagyon!

#GERINCFERDÜLÉS!
2013. okt. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Holnap tartasz előadást róla és mindezt egy nappal előtte, ESTE állsz neki megcsinálni. Hát ehhez csakis gratulálni tudok, remélem kaptál egy jó nagy karót rá.
2013. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...Oké köszi a választ. Már minden megvolt, de ezt nem értettem, mert a neten mindenhol mást írtak... Köszönöm az értelmes válaszodat, ami igazán előbbre vitte a munkámat. És most végső sorban még magamat érzem hülyének hogy erre az igen magas értelmi szintre utaló válaszra válaszolok. Egyébként pedig nem tudom mi köze is van akárkinek ahhoz, hogy miért ma állok neki. Pl azért, mert az édesapukám meghalt, teljesen ki vagyok idegileg, ráadásul a suli nem túl könnyű... Nem sajnáltatom magamat egyáltalán, csak a szemed elé tolom, hogy eléggé nagy hülyeség a válaszod... kösz...Legalább még rosszabb lett a napom, és te meg segítettél valakinek...
2013. nov. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!