Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a gerincferdülés már...

Ha a gerincferdülés már zavarja a légzést, akkor operálni kell?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy évekig olyan gyakorlatokat végeztem, melyek nem nekem valók. Egyik osztálytársam mutatta őket, és mivel nem fájt a hátam, nem is foglalkoztam vele (az orvos úszást javasolt, de nem tudok úszni). Napközben most sem fáj, csak arra vagyok figyelmes, hogy nehezebben lélegzem és mintha a szívemet is összezárná a gerincem. Félek elmenni orvoshoz, mert tuti, hogy műtétre küldene, és nem akarok halasztani az új iskolámban (BME), viszont lassan kifutok az időből (huszonkét éves vagyok, majdnem huszonhárom). Fél évre lenne szükségem. Kivárjam?

2013. okt. 14. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egészséged a fontosabb vagy a tanulmányaid?


Máshogyan: Nyomorék akarsz lenni életed végéig vagy inkább halasztasz egy félévet?

2013. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!