Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire? Valami...

Miért izzadok ennyire? Valami segítség jól jönne!

Figyelt kérdés

Heló. Egy 13 éves lány vagyok, aki egész nap izzad és izzad. Ha meleg van, ha hideg, ha kevés rajtam a ruha, még akkor is. Az osztálytársaim már sokszor kinevettek, hogy "Úgy izzadok, mint egy ló". Amikor mini dogákat írunk - amit úgy értelmezz, hogy papírra leírjuk a szöveget, amit meg kellett írni -, az egész papír nedves lesz. Olyan, mintha a kutya szájából húzták volna ki.

Szóval, jól jönne egy kis segítség. De olyan, amit fel is tudok fogni. Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2013. okt. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Driclor-patikában kapható,hónod alatt bekened vele,és meggátolja teljes mértékben az izzadást ott.Kb 1-2 hétig kell használni,mire teljesen hatni fog.Én még mostis használom rendszeresen és ajánlom :)
2013. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó kérdés,szuper válasszal
2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Köszönöm szépen a választ. Esetleg még annyit megkérdezhetnék, hogy az akkor csak a hónom aljánál blokkolná a verejtékezést? Vagy mindenütt?

Mert igazándiből a legjobban a tenyerem izzad, sőt, az egész kézfejem.

2013. okt. 22. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább az orvosodat látogasd meg, ez az mértéken felüli izzadás nem jó, több mindennek a jele lehet. valami lehet a háttérben, az izzadás, csak a tünet, nem azt kell megszüntetni, hanem a kiváltó okot.
2013. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvoshoz kéne menned.
2013. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az csak a hónod aljánál blokkolja:/
2013. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!