Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve lejárt Supradyn még...

Fél éve lejárt Supradyn még fogyasztható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszer vagy gyógyászati terméket tilos a lejárta után bevenni!TILOS!
2009. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek erre bíztatni, de én simán fogyasztanám.
2009. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze a hivatalos álláspont szerint tilos, de amelyik gyógyszernek a gyártástól számított legalább 3 év a lejárati dátuma, az gyakorlatilag soha nem romlik meg, ha megfelelően van tárolva.

Ha megengedheted magadnak, inkább vegyél újat, de ha a fenti szabályba beleesik a Supradyn akkor nem lesz tőle bajod, csak a hatásfoka lesz kisebb, mert néhány vegyület már nyilván elbomblott benne.

Egyetlen vitamin, nyomelem bomlásterméke se káros az emberre, hisz a szervezetünk is elbontja őket, tehát bajod ettől nem lehet.

2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nem venném be, mert olyan vok, hogy ha tudom, hogy lejárt tuti belebetegszem! :( tudatalatti
2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beveheted, a fél év lejárat semmit nem számit. De tudnod kell, hogy már csak Magyar O-on van forgalomban.
2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és még annyit, hogy ezt gyógyszermérnökként mondom, ha ez nyom valamit a latba, tehát ezt mi tanultuk és nem csak valami saját háziszabályom.
2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na tessék... Szóval az első és a negyedik 16:54es voltam, remélem így már tiszta... :)
2009. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy hogy csak itt van forgalomban? Miért?

Én most vettem egy dobozzal. És mocskos drága.

2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de hogyhogy már csak nálunk van forgalomban?esetleg tudnátok ajánlani valami egyéb multivitamint ami esetleg jobb?
2009. nov. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!