Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy 10cm hosszú,1cm...

Van egy 10cm hosszú,1cm széles heg a kezemen. Miért néz mindenki hülyének, amikor elmondom, hogy büszke vagyok rá?

Figyelt kérdés

8 éves koromban két kézzel kitörtem egy üvegajtót. a bal alkaromat másfél centi mélyen, 10 cm hosszan, 1cm szélesen felhasította. látszódtak az izomrostjaim, zsírsejteim, nagyjából a karom belseje, csak a csont nem

nem fájt egyáltalán, összevarrtak

még ma is teljesen látszik

ha a balesetet meg nem történtté tehetném, nem tenném azzá, nem is akarom, hogy eltűnjön a heg, büszke vagyok rá

így visszatekintve, kellemes élmény volt


amikor mindezt elmondom vkinek (mert kérdezi, hogy mi az a seb ott a karomon), teljesen elszörnyednek, idiótának tartanak, hogy én miért tartom ezt dicsőségnek

mondom, mert különleges, egyedi így a kinézetem

erre mindenki teljesen hülyének néz

miért? tényleg az lennék?

16F


2009. nov. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te valóban beteg vagy...
2009. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért néznek hülyének, mert egyáltalán nem normális, ha valaki egy sebhelyre büszke és egy életveszélyes balesetet "kellemes élmény"-nek él meg...


Ha ezek a dolgok neked kellemesek és élvezetet okoznak, akkor veled valami súlyos gond van, keress fel egy ideggyógyászt sürgősen, mielőtt kiderül, hogy egy pszichopata tömeggyilkos vagy! 8-O

2009. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha a sebhely egy hőstettedre emlékeztetne, vagy valami különleges eseményt, személyt juttatna az eszedbe megérteném hogy büszke vagy rá, de 8 évesen betörni egy üvegajtót elég snassz dolog.

Nekem is van egy sebhelyem amit egy elég csúnya autóbalesetben szereztem, szerencsére mindannyian túléltük, büszke nem vagyok rá, de a csajoknak egy jó kis sztori. Sztorizgass róla nyugodtan, de azt hogy büszke vagy rá, hagyd ki.

2009. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért néznek hülyének, mert felvágsz ezzel.

de nemtom mitkell ezzel felvágóskodni h olyan gyíkagy voltál h belerohantál egy üvegbe :D

2009. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért néznek lökötnek mert nem szokványos dolog ez. Főleg ahogyan ezt nekünk kifelytetted.
2009. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem

akkor ezentúl, ha kérdezik, mi az, csak simán elmondom, nem csatolom az érzéseimet

2009. nov. 13. 06:45
 7/8 anonim ***** válasza:
erre nincs ,miert buszkenek lenned, ha valakinek mondod tenyleg semikkepp se mondd ,hogy busszke vagy mert akkor kinevetnek a hatad mogott majd!!!Ez butasag 21/L
2009. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Izééékeh11 ***** válasza:

am tudom milyen érzés,én is valamilyen szinten büszke vagyok egy sebemre,amikor összevesztem a szüleimmel és körzővel vagdostam a karomat...és ez kb 3 hónapja volt és azóta még mindig láccik a nyoma :DD

nem tom miért,de én is büszke vagyok rá....amúgy azt is szeretem,ha valaki sebes o.O tudom hogy hülyén hangzik de volt már olyan hogy egy srác azért teccett mert verekedett és bevertek neki eggyet és hetekig lila volt a szeme körül :P valamiért az olyan férfias :DDD

13L

2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!