Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet? Gyakran van,...

Mitől lehet? Gyakran van, hogy a reggeli első pisim, nehezebben jön ki, és ügyelnem kell rá, hogy lassan jöjjön, ne pedig egyből az egész, mert különben megfájdul a hólyagom.

Figyelt kérdés

De akkor is szokott mikor egy nap ritkán pisilek, és mondjuk a nap végére tolódik.Sajnos nem tudom máshogy leírni.Ilyenkor mindig jó melegen tartom, és kb 15 perc alatt el is múlik. Ez nagyon ritkán van, de azért kíváncsi vagyok hogy mitől lehet ez a kellemetlen érzés ami egészen lentről jön, és a hugyhójagomig tart.

16/L


2009. aug. 31. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A tartogatás miatt van, nincs semmi bajod, de ne tartogasd sokat, mert az hosszútávon káros. Éjszaka még oké, de nappal menj, ha kell mindenképp!
2009. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érzed a leírt érzést, mert a húgyhólyagod megtelítődik, kifeszíti a benne lévő folyadék. Emiatt lehet nehezebben indul el a vizelet, és távozásakor a hólyag gyors mozgása miatt érzed a fájdalmat. Próbálj meg 3-4 óránként minimum elmenni wc-re ha lehet, akkor is ha még nem érzel akkora ingert.
2009. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak kíváncsi voltam:)
2009. szept. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!