Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Centrum tabletta mellett...

Centrum tabletta mellett vitaminhiány, herpesz?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete kezdtem el szedni a centrum tabit, és ezalatt az idő alatt megjelent a körmömön olyan kis fehér foltocska, ami úgy tudom vitaminhiányra utal, ezen kívül most kijött a számon herpesz is. Azt gondolom, hogy vitamin szedése mellett is kijöhet pl. a herpesz, csak érdekesnek találom, hogy pont most, mikor elkezdtem szedni, előjött a fehér folt meg a herpesz is. Pedig herpeszem évente 1x szokott lenni kb(és most volt is nemrég) ilyen fehér folt a körmömön meg gyerekkoromba jött ki utoljára. 22/L

2013. okt. 25. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, én pár hete szedem, azóta nagyon sok herpeszem volt. Lehet, enélkül is kijött volna, kicsit furcsa.
2013. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a centrumban alig van valami, vegyél valami normális vitamint :|
2013. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!