Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon Leukémia? Vagy gyulladás...

Vajon Leukémia? Vagy gyulladás? Tipp?

Figyelt kérdés
foltokban hullik a hajam.Ezzel mentem orvoshoz 2 hónapja. vérvételen vashiányt mutatott ki, a fehérvérsejt számom magasabb 12 .0 giga-L (4.5-11 A NORMAL) neutrofil:8.93giga-L (1.8-7.70 NORMAL) Igazábol a neutrofilem sem volt jó , de kaptam vastablettát a vasam 1 hónap alatt helyre állt. a többi érték ugyanaz maradt. a hajam hullik ugyanúgy. Góckutatáson minden oké sehol semmit nem találtak. Hétfőn belgyógyászat maradt még. kérdésem ez lehet kezdődő leukémia? vagy inkább valami gyulladás? fáradékony vagyok, 3 napja hőemelkedéseim is vannak. Valaki aki tapasztalt e téren válaszolna? 31L
2013. okt. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a belgyógyászatot, egyik kolléganőmnek epéjétől volt erős hajhullása.
2013. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább gyulladás. A neutrophil fehérvérsejtek akkor emelkednek meg,ha baktérium kerül a szervezetbe. Fvs számban csak minimális emelkedés van.

Bárhol lehet gyulladás. Orr-fül-gégészeten is voltál?

/ arcüreg rtg is készült?/

2013. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogászat is volt?
2013. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem leukémia! Olyankor radikálisan (nagyságrendekkel) magasabb a fehérvérsejtszám, nem csak ilyen picikét. Gyulladás van valahol.
2013. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mantlacell limphoma. Nyrokcsomo rak nekem igy kezdodott.
2014. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!