Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
van egy alumínium kulacsom de azt hallottam alumínium dolgokból enni inni rákot és mérgezést okozhat ihatok belőlle szerintetek?

2013. okt. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az aluminium is a fémmérgezések kategóriába tartozik ha túl sok van belöle, a legtöbb az mondjuk nehézfém ez meg pont nem nehéz, mind1. azonban aluminium az inkább a feldolgozott kajakól vagy ipari helyeknél kerül a szervezetbe. pl ipari por ahol ilyennel foglalkoznak, vagy olyan kaja aminek a gyártásánal használnak valami aluminiumot. Azonban szerintem, de szerintem tehát ne vedd készpénznek, a kész aluminiumtárgyakból nem oldódik fel még meleg hatására sem az aluminium, hogy ártson neked. (nem úgy mint a müanyagnál!) szóval az én véleményem hogy komoly bajod attól nem lehet. am hiperaktivitás okozhat úgy rémlik az aluminium. ha biztosra akarsz menni, akkor üvegböl igyál, az a tutker! :)
2013. okt. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm amúgy meg ennél hiperaktívabb nem lehetek :D
2013. nov. 4. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
:D... szivesenen :) mondjuk most jut eszembe az dobozos söröknek az alja már elég fémes ízü. lehet akkor tényleg nem lenne jó abból iszogatnod. érzel fémes ízt a végén?
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem de már régóta nem is használtam
2013. dec. 2. 13:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!