Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy menjen el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hónapja fáj a feje és zsibbad mindkét lába és erőtlennek is érzi őket.

Azt mondja, hogy a munkahelyi feszültségtől van és majd elmúlik. Rám nem hallgat...30/F


2013. okt. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hány éves a barátnőd, de az nem túl szimpatikus, hogy te jobban aggódsz érte, mint ő saját magáért. Szerintem keményíts be, mondd meg neki, hogy el kell mennie orvoshoz és kész. A nem múló fejfájás lábzsibbadással keverve nem hangzik túl jól. Nekem volt másfél hónapig tartó folyamatos fejfájásom, a párom folyamatosan nyaggatott, hogy menjek már orvoshoz. Meguntam, aztán elmentem. Vérvétel, szemészet és neurológia volt a sorrend, de mire az utolsóra időpontot kaptam már megszűnt az állandó fájdalom. Egyébként az addigi eredményeim rendben voltak. Ezután már én is nyugodtabb voltam, hogy akkor "csak" a stressz meg a tavaszi frontok miatt volt. Még ha a stressz is okozza nála, akkor is tennie kellene valamit, hogy ennyire ne ártson magának. A teste jelez, akár azt, hogy túl stresszesen él, de akkor pedig próbáljon valami megoldást keresni a teher enyhítésére. Inkább a kisebb bajt oldja meg, mint hogy komolyabb baja legyen, akkor munkából is kieshet.
2013. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerencséje van, tényleg a feszültség... ha nincs, lehet pl: agyhártyagyulladás
2013. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!