Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 1-2 alkalommal megy a...

Napi 1-2 alkalommal megy a hasam. Már jó 1-2 hónapja. Ez probléma? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ezelőtt csak menstruációt megelőzően ment a hasam. Most viszont mindennap. Nagyrészt csak hígabb, krémesebb, de gyakran olyan híg mintha pisilnék.. Kicsit ijesztő ez számomra, mert a családban sokaknak volt vastagbél rákjuk, viszont én csak 21 vagyok, szóval ezt kizárnám, de elég bizar így is.


Próbáltam almát enni, de semmit sem változott.


Ha orvoshoz forduljak leírnátok hogy konkrétan milyen orvoshoz és hogy ebből végül tükrözés lesz e.


2013. okt. 12. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
igen orvoshoz kéne fordulni és nem megvárni,hogy nagyobb baj legyen. Háziorvos és ő majd ad beutalót,hogy hova,és nem rögtön tükrözéssel kezdődik a dolog.De lehet ,hogy glutén,vagy laktóz allergiád van.
2013. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hogy valami étel után tapasztalnám. Az időpont teljesen normális, ahogy eddig is volt vagy reggel vagy este. Próbáltam már sok mindent, hogy pl kekszet eszek reggel vagy hasonlók és ugyan úgy megy a hasam. Sose voltam ilyen típus.
2013. okt. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!