Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a megoldás a kokain függő...

Mi a megoldás a kokain függő embereknél? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
A barátom kokain függő, már egy éve szenvedünk ezen a problémán, nem tudom rábírni az elvonóra, mert azt hajtogatta, hogy magától is megoldja, de ez nyilván hülyeség. Most kidobtam, mert már nem tudtam mit kezdeni vele. Nagyon féltem, gondolom most még többet szív. Nem akarom magára hagyni, szeretném (ha lehet erőszakkal is) elvonóra vinni. Ez a szer mit vált ki? Illetve tudom milyen, ha beszív, de van rá esély, hogy végleg leteszi? Úgy tudom, hogy ez nem okoz fizikai függőséget. Könyörgöm segítsen aki tud!
2009. nov. 13. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nem okoz fizikai függőséget, viszont az egyik, ha nem a legerősebb lelki függőséget igen. ha már kidobtad, ugyan jó eséllyel azt is túl fogja élni, de te nem látod többet. ezt tapasztalatból mondom, szóval a részedről már nem kell megoldáson gondolkozni.
2009. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap is keresett, de nem tudok addig mit kezdeni vele, amíg nem hajlandó bevonulni. Belefáradtam a hülyeségeibe, de még mindig szeretem.
2009. nov. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!