Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet, ha iszok ebből?

Mi bajom lehet, ha iszok ebből?

Figyelt kérdés

FIGYELEM:ha az alábbi szöveget elolvasod,felfordulhat a gyomrod!

Összetétele:

-cukor

-étolaj

-1 zacskó szódabikarbóna

-3 tojás

-poshadt málnaszörp

-Bomba energiaital

-tea

-tej

-Maggi leveskocka

-fonnyadt szilva

-szőlő

-mustár

-kolbász

-virsli

-fűszerpor

-natúr joghurt

-natúr penészes joghurt

-1db hangya (amit egy Monster-es doboz alján találtunk)


Ezeket összekevertük,a pontos mennyiségeket nem tudom,de kb. 1 liter lett.Az a terv,hogy év végéig erjesztjük,és megisszuk HA nem lesz bajunk tőle,ezt pedig itt kérdezem meg.Egy sötétzöld árnyalatú,sűrű folyadékról beszélünk.



2013. okt. 26. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Meg sem kell innod már van bajod :)


TANÁCS: A troll előre megfontoltan aknázza ki az online közösség normáinak gyenge pontjait, hogy feldühítse az embereket.

Ne etesd a trollt! A trollnak a veszekedés, a zavar és a felfordulás a lételeme: ha vitába szállsz vele, csak a kedvére teszel. Ahogy a mondás tartja: ne kezdj birkózásba egy disznóval. Mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezi is.

2013. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, miért akarsz te egyáltalán inni ebből a förtelemből?
2013. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Miért ne? :D

még a kérdésemre a választ nem hallottam.Lesz-e bajom tőle?

2013. okt. 26. 18:50
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha lesz,inkább hanyagolnám az ivászatot és odaadom a következő nyolcadikosoknak,ha elballagtam.És majd generációkon át fog érlelődni,míg valaki meg nem issza :D
2013. okt. 26. 18:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyomor rontás, magas vércukor, magas vérnyomás, hasmenés, gyomor égés, hányinger, puffadás (fingó görcsök), álmatlanság.

(egyes voltam)


Ez a kérdés nem vicces, nem komoly.

Vesztegeted vele más idejét, ahelyett, hogy csinálnál valami értelmeset. Pl: megnéznéd Buster Keaton Generális c. filmjét.

2013. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszomért cserébe légy szíves kérj valakitől a környezetedben egy pofont, vagy ha egyedül vagy, fejeld le az ajtófélfát.
2013. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Grielean válasza:
100%

Nem vagyok biztos benne, hogy erre lehetne pontos választ adni. Még ha az lenne a kérdés, hogy ezt frissen összekeverve lenne-e valami bajod, akkor valószínű megúsznád egy gyomorrontással, esetleg némi "rókával" kísérve, de az erjedés során már ki tudja, milyen anyagok alakulhatnak ki, alakulhatnak át ebben a katyvaszban, tehát milyen lehetséges mellékhatásokkal kell majd számolni.

Ha ez megnyugtat, belehalni biztos nem fogsz, de hogy mennyire leszel rosszul tőle, ha ezt megerjeszted és beleiszol, arra legfeljebb tippelni lehet szerintem.

2013. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Még arra sincs garancia, hogy senki nem hal bele. A tojás, virsli, kolbász, joghurt így együtt 2 hónapig erjesztve már magában is tuti szalmonella-telep, a szalmonella-fertőzés pedig extrém esetben okozhat olyan mértékű kiszáradást, amibe bele lehet halni.
2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Az USA lerohan tömegpusztító fegyver birtoklásáért. Amúgy valószínűleg túlesel egy kellemes gyomormosáson az összes haveroddal egyetemben, ami talán elriaszt a hasonló ökörségektől.
2013. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Komolyan meginnád?

Lemerném fogadni, hogy a youtubera is feltöltöd aztán...

2013. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!