Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van heves szívdobogásérz...

Miért van heves szívdobogásérzésem alkoholfogyasztás után másnap?

Figyelt kérdés
nem fáj a fejem, nem kell hányni, viszont remegek és szívdobogásérzésem van ha alkoholt ittam előző este. már egy kisebb mennyiségtől is érzem, de ugyan úgy mint ha sokat ittam volna. nem szoktam a földön mászni, kultúráltan szoktam inni, max havi egyszer

2013. okt. 27. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom hasonló ok miatt lehet, amikor este valaki telezabálja magát, hasonlóan kicsit erősebben dolgozik utána a szíve a megterhelés végett.

Nézd, én sose iszok alkoholt, nem hiányzik, mégis élek és virulok, miért nem hagyod abba te is, egyből nem lesz utána ilyen gond. :))

2013. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából az érdekel mi játszódik le az emberben ilyenkor ami ezt kiváltja :) nem akarok "leszokni" nem sűrűn iszom, oké a semmihez képest de, de nem járok minden hétvégén inni, de mikor mindenki iszik rajtad kívül és noszogatnak hogy ne csináld már,igyál velünk, úgy én nem igazán érzem magam jól. szinte sosem rúgok be, jól bírom, de nem értem másnap hogy miért van mindneki körülöttem a halálán hogy fáj a feje. nekem csak szívdobogásom van meg remegek
2013. okt. 28. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!