Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen sokáig tart a másnapossá...

Ilyen sokáig tart a másnaposság vagy nagyon csunyán megfáztam?

Figyelt kérdés

Tegnaelőtt (hétfön) este 11től másnap hajnali 4ig ittam (volt valai nagyon kenes bor is) és reggel 7kor keltem azóta fáj a fejem. tegnap egész korán lefeküdni hátha az alvással elmúlik, de felkeltem és még mindig fájt. Lehet esetleg attól a kenes bortól vagy megfáztam vagy esetlrg ilyen sokáig tartana a másnaposság?

esetleg az probléma lehet hogy átlag 28 fok van a szobámban?(kolis vagyok és szobatárs szakdogája miatt ott tart egy szervergépet ami jobb mint 1 radiátor)


bocsi helyesírásom miatt



2013. okt. 9. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt ki kellett bőven aludd magad. Inkább valami influenza, amúgy is járvány van. Vitamin, sok folyadék és alvás. Ja meg dobj be egy advilt vagy hasonlót.
2013. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz szépen
2013. okt. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!