Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt mi okozhatja? Valakinek...

Ezt mi okozhatja? Valakinek tapasztalat? Már nagyon aggaszt. Lent írom.

Figyelt kérdés
Hónapok óta van olyan próblémám, hogy néhány hétig jó a székletem utána pár napig megy a hasam aztán megint jó és megint megy a hasam. Most már 2-3 naponta váltakozik. Nem tudtam semmihez kötni, se a tejhez se a zsírhoz. Ételtől függetlenül. Előfordult már, hogy az almát emésztetlenül wc-ztem ki. Ez mitől lehet?
2013. okt. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Liszt?
2013. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz sem tudom hozzá kötni mert van mikor nem eszek semmi kenyérfélét csak levest és hasonló könnyű kaját és megy a hasam, melóba meg szendvicset szoktam vinni és amikor az a fázis van akkor nem megy.
2013. okt. 28. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szeggyél valami probiotikumot, hátha lesz valami jó hatása.
2013. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem ételallergia, akkor is lehet valami bélprobléma gyulladás esetleg, no meg candida problémáknál is van gyakori hasmenés, bár ott elöfordul néha szorulás is. keress rá candida gomba teszt
2013. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm Szépen!
2013. okt. 29. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!