Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tojást eszek, utána nem...

Ha tojást eszek, utána nem sokkal elkezd fájni a nyelőcsövem, és nagyon nehezen nyelek, a mellkasomnál is fáj olyankor, plusz valami nyálka beborítja az egész torkom és attól is nehezen nyelek, rettenetesen fáj a levegővétel is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem allergia, mert azt már kivizsgáltattam, orvos se mondott rá semmit. Először csak akkor volt ha rántottát ettem, tükörtojástól és főtt tojástól nemvolt bajom. Ha a lecsóban megéreztem vagy a tojásos nokedliben egyből éreztem. Most már bármilyen tojást eszek ez történik. Valaki megtudja mondani mi ez, vagy van valaki akinek ilyen panaszai vannak?

2013. okt. 30. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a hagymat nem birod enni? vagy az olajat, amivel keszited?


gondold at, mivel szoktal tojast enni..lehet kenyer, tejtermek is

2013. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a torok nyálkásság, nehéz nyelés allergiától van.
2013. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jön fel sav?

Mert a reflux betegségnek vannak hasonló tünetei!

2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is gondoltam allergiára, de mint írtam megnézettem és nem az.....

igen szokott jönni fel sav, most elolvastam mi ez a reflux betegség, és nemtudom lehet hogy ez az, de hogyhogy csak akkor ha tojást eszek? semmi más ételnél nem érzem ezt, ha viszont egy bekapok pár falat tojást már egyből gombóc van a torkomban és fájni kezd...

2013. nov. 1. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok!

Lehetséges, hogy reflux mert lehet, hogy nálad csak bizonyos ételek váltják ki!

2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!