Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régen a vádlimban egy csomót...

Régen a vádlimban egy csomót éreztem fájdalommal, mi lehet ez, ugye nem trombózis?

Figyelt kérdés

Van már 1 éve is sőt lehet több, akkoriban elég sokszor görcsölt be a vádlim és volt hogy ráfeszítettem, akkor borzalmasan fájt ugyebár(azt nem tudom hogy köze van e hozzá,hogy ráfeszítettem)

Volt hogy ki tudtam tapintani egy pici csomót és ha megnyomtam fájt kicsit.Azóta nem tudok kitapintani ilyet de néha előfordul,hogy azon a helyen lüktetés szerűen fáj, de csak 1-2 percig és tényleg ritkán.

Kicsit meg vagyok ijedve, nekem régen azt mondta valaki hogy ez izomcsomó, a görcs maitt gondoltam erre én is.De kicsit félek,hogy mi van ha trombózis?Ztánakerestem és ilyenkor az ember annyi mindent bemesél magának meg felfedez magán tüneteket.

Ráadásul 6 éve szedek fogamzásgátlót(amit most fogok abbahagyni, holnap megyek nőgyógyászhoz azért véleményért)

Ott mondjam ezt vagy felesleges?És ha igen hogyan mondja?

Ugye nem lehet trombózis?


Még azt hozzátenném,hogy túlsúlyos vagyok(160 cm 70 kg) néha hosszabb sétánál fáj az egész lábszáram, de nem tudom h ennek köze lehet e hozzá



2013. okt. 30. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha másért nem is a nyugalmad érdekében menj el az orvoshoz, hogy kizárjátok a trombózist. A nőgyógyászodnak érdemes lenne elmondanod a gyanúdat, biztosan kérdezni fog, hogy a családban volt e és kérhetsz trombózis hajlam vizsgálatot is. Ha hajlamod van rá akkor nem szedhetsz fogamzásgátlót. Szóval én a helyedben főleg így, hogy meg vagy rémülve biztosan utánnajárnák a dolognak...
2013. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi h csak most írok.Még akkor mondtam a nőgyógyásazomnak aki teljesen kizárta erre a panaszokra, hogy trombózis.Feltűnő jele lenne a lábamon.

Házi orvoshoz még nem fordultam vele, de pl tegnap is kicsit fájt ott, de van h havi egyszer..meg ugye ráfeszítettem mikor begörcsölt anno,ezért gondolom h izomról lehet szó

2013. nov. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!