Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit igyak Kólát, energiaitalt...

Mit igyak Kólát, energiaitalt vagy mást?

Figyelt kérdés
Hetente 2-3 edzésre járok és cukrot kell bevinnem a szervezetembe, hogy ne legyek rosszul edzésen. Energia italt szoktam inni és tudom, hogy nem jó, a kóla se lenne az de nem tudom mit kéne innom, ami nem egészségtelen és van benne cukor meg olyan anyag ami felpörget kicsit.

2013. okt. 30. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeket semmiképp.
2013. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten "sportitalok",amiket éppen ezért találtak ki. Megfelelő mennyiségben van bennük cukor, nyomelemek,vitaminok, mindaz,amit a sportolás alatt elveszítettél. Viszont nincs bennük semmi,ami káros. Üsd be a gooogle-ba és találsz egy csomót.
2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
víz + szőlőcukor?
2013. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal szőlőcukrot. A fent felsoroltakat semmiképpen se.
2013. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen szolocukor...
2013. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor kevés! Folyadék és nyomelem pótlás is kell! Pl. magnézium,calcium pezsgőtabletta,ásványvíz + magnézium,ha nem akarsz sokat költeni ilyen italra.
2013. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyél edzés előtt. Persze nem 10 perccel.
2013. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem konditerembe, harcművészetre járok így a szőlőcukrot nem tudom bevenni edzés alatt. Viszont a sportitalt majd megnézem mennyibe kerül. Az a probléma, hogy néha nem tudok enni edzés előtt, mert úgy jön ki a napom és akkor mindenképpen valami cukrosat kell innom, hogy ne legyek rosszul. Ha van időm enni rendesen akkor nem szokott probléma lenni belőle ez csak ilyen "tuningnak" kell ha épp nem tudtam enni aznap vagy pont aludtam edzés előtt.
2013. okt. 30. 17:53
 9/12 B. Marcsi válasza:
A Nutrilite vitamincsaládnak /megj.: a sportolók csak ezt a vitamint szedhették az olimpián, mert annyira tiszta és természetes/ van két olyan italpora: az egyik antioxidánsokkal dúsított, a másik izotóniás italpor - ezeket kimondottan sportolóknak ajánlják épp ezért amit leírsz a leveledben. Különben van olyan energiaitala is amit nyugodtan lehet inni, mert nincs benne semmi olyan ami káros az egészségre.
2013. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kólát nyugodtan ihatsz,felpörget.
2013. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!