Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen energiaitalt igyak?

Milyen energiaitalt igyak?

Figyelt kérdés
magas a vérnyomásom és nem lehet innom energia italt mert felviszi a vérnyomásomat,de viszont imádom a tutti-frutti ízét.milyet igyak,melyikban van a legkevesebb koffein??
2010. jún. 2. 18:16
1 2
 1/12 anonim válasza:

A kobra az finom vagy esetleg vegyél vmi olcsót !

De én ne majánlom hogy igyad mert ha magas a vérnyomásod akkor arra nagyon rossz

2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van tutti-frutti-ízű trombi-dumbi, annak hasonló az íze és nincs benne koffein (na meg a neve se rossz:P)
2010. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne idd egyiket sem. Akkor jársz a legjobban.
2010. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Van Adrenalin kid,egy focis fiú van rajta,ez külön gyerekeknek jó,persze azoknak is akiknek valami problémájuk van.Narancssárga a doboza.
2010. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
MONSTER ENERGY
2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
S Budget Energy Drink ;)
2010. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

akármelyik "névtelen" energiaitalt ihatod,mert atoknak semmi hatásuk sincs,nem véletlen olyan olcsók!

de már lehet kapni energiaitalport :D ,felöntöd egy kis ásványvizzel és kész is!

red bullt,monstert semmiféleképpen ne igyál!

2010. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Semilyet se, káros
2010. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán iszok energiaitalt, de akkor már valami normálisat nem ilyen TESCO gazdaságos szir-szart. Bomba, Red Bull, Monster, Hell...
2010. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én meg mondom nektek őszintén én is szeretem az energia italt de viszont esküszőm nektek egyszer vettem a lidl-be egy 100 ft energia italt és meg kel hogy mondjam hogy fel dobbot elég rendesen !!tudom hogy egy normálissab sokkal drágább mert régen én is olyanokat ittam de én meg vagyok ezzel most elégedve mert finom ize van és tényleg fel dob!sztem ha az ember ki fogja még ha olcsóbb is jobban jár vele !!!
2010. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!