Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor elkezdek számítógépezni 5 percen belül elkezd fájni a jobb csuklóm pontosabban a jobb széle?

Figyelt kérdés
A székem kartámlája egy szintben van a billentyűzet paddal, azaz vízszintes a karom. Az egér egy átlagos Genius, próbáltam ezerféleképpen fogni az egeret, sok mindent kipróbáltam már.Egy hete csinálja ezt, amúgy meg nem fáj, ha bármi mást csinálok!

2013. okt. 30. 21:44
 1/2 cli_hlt ***** válasza:

RSI-d van: [link]


Ugye van az a jelenség, hogyha ráparkol egy kamion a lábadra, akkor az eltörik :)


Ez a betegség ennek a duálisa kb: nem egy marhanagy terheléstől sérülsz meg, hanem sok-sok kis terhelés adódik össze. Hosszú, megerőltető gyaloglás okozhatja pl. azt, hogy elreped a sípcsontod.


Ez sajnos a csuklónál is jelentkezik gépelésnél, de főleg egerezésnél.


Nekem is volt ilyen.


Vettem egy új egérpadot, amin van rugalmas csuklótámasz. Drágábbak, mint a simák, de nagyon-nagyon megéri, nagyon kényelmesek. A márka szerintem kb. mindegy.


Szerezz be egyet mielőbb, mert ez nagyon el tud vadulni, akár a... izé. Toalett használat utáni... khm... teendőket is jelentősen megnehezíti egy minden mozdulatra szúró csulkó.

2013. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. okt. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!