Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja félálomban a...

Mi okozhatja félálomban a hallucinációt?

Figyelt kérdés
Arra ébredek éjjelente (elég gyakran), hogy pók, kígyó, polip, stb. "mászik/repül el mellettem". Nagyon valóságosnak tűnik. Néhány másodperc után teljesen magamhoz térek és "eltűnik", persze ott sem volt. Tudom, hogy csak hallucináció, de akkor is félek tőle, mert közeledik hozzám. Nem kérek komolytalan válaszokat, mert sajnos komoly és félelmetes a problémám. Olyan írjon, aki tudja/sejti a lelki okát, vagy átélt már ilyesmit, köszönöm!
2013. okt. 30. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz ... Félelmetes igen ...:S

Nekem is volt ilyen ,igaz én nem pókokat láttam ,hanem mást .Ilyenkor nem vagy ébren ,hiába hiszed hogy igen .Én kiabáltam a páromnak ,ordítottam ... de ebből ő nem hallott semmit :S ...

Ez nem más ,mint az alvásparalízis .. olvass utána .

2013. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem alvásparalízis! Ez szimpla ébredés környéki hallucináció, az egyetlen hallucináció amit nem tekintünk betegségnek.
2013. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alvásparalízis teljesen más, tényleg! Ezt nem értettem, hogy micsoda, de nem az!
2013. nov. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!