Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

16/L

Már 3 hónapja nincs olyan nap hogy ne fájna a hasam. Eleinte nem fájt annyira de most már egyre jobban. Ha az oldalamra fekszek elfog a hányinger és úgy érzem mintha kiszakadna valami belőlem, ha pedig a hátamra fekszek akkor meg az egész hasam begörcsöl, de nem úgy mintha a havi jönne meg annál 100 rosszabb, a medence csontom és a köldököm körül nagyon fáj. Ha állók akkor is fáj a hasam, szédülök, a fejem is fájni kezd és hányingerem lesz. Sokszor úgy érzem hogy a bordámat valami szétfeszítené. Minden nap sportolni szoktam, de már azt se nagyon bírom:(

1 vagy 1és fél órát szoktam futni, mert diétázom.

167cm és 49kg vagyok.


2013. nov. 1. 19:26
 1/5 Kondor Judit ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a házidokidhoz,több probléma is okozhatja ezt a bajt.Nem akarlak megijeszteni még mielőtt lekiabálnák a fejemet.
2013. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kiabálnám le senki fejét:)
2013. nov. 1. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
de mégis mik azok a több probléma?
2013. nov. 1. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet savtúltengés, vagy gyulladás, franc se tudja, szerintem is menj el dokihoz.
2013. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet a hasfájásnak, de ezt csak orvos tudja megbízhatóan kideríteni.
2013. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!