Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normalis az, hogy 2...

Mennyire normalis az, hogy 2 het alatt 3-4X van szekletem?

Figyelt kérdés
Mar nem is emlekszem, hogy mikor voltam utoljara nagy dolgot vegezni, ezen a heten meg egyszerse. Amit a kerdesben irtam, az hozzavetoleges. Minden nap eszek viszonylag sokat.

2013. nov. 1. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez már székrekedésre hajlik.

Igyál sok vizet, egyél sok rostot és hanyagold a túl zsíros ételeket.Esetleg vegyél Normafloret, hogy helyrerakja a beleidet.

2013. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De mit? kefír +zabpehely vacsorára -az jó lenne

nem túl jó, ahogy most van- az étkezést kéne átállítani

2013. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit se normális :s napi egy az normális.

egyél sok rostos gyümölcsöt meg zöldségeket!

2013. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggelizni nem szoktam, delben mindig eszek, van hogy keveset, van hogy sokat, vacsoraval ugyszinten. Gyogyszert nem akarok beszedni. A gyumolcsokkel az a baj, hogy sokszor nem kell, csak ott a konyhaba. 2-3 napja iszom a Kombucha teat, alitolag az gyorsitja az anyagcseret is.
2013. nov. 1. 21:39
 5/5 anonim válasza:

Én mindig is két naponta jártam elvégezni a dolgom. Szóval ha nincs naponta, szerintem az sem baj.

Ha egész nap ülsz, az is lassítja. Volt nekem olyan, hogy 4 napig nem volt, mert egész nap ültem. De kipróbáltam a napüdvözlet nevű jógát és segített kicsit. Ugyanis akkor a beleket te magad mozgatod meg azzal, hogy összepréseled a hasad, utána pedig kinyújtod.

2013. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!