Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok így betegedni holnapra?

Meg fogok így betegedni holnapra?

Figyelt kérdés

Szeretnék hiányozni a suliból ,hogy rendbe tegyem a dolgaim.Sok nehézségen vagyok túl és ha mennék is suliba nem tudnék figyelni csak stresszelnék.

Arra gondoltam ,hogy meg betegszek. Ma kimegyek este jo izzadtan az udvarra és le ontom magam vizzel és kint lezek.Ezt csinálnám meg úgy 3x.Plusz 8 fok van itt. Holnap meg reggel kb. Szerintetek meg betegednék?



2013. nov. 2. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha le is betegedsz, akkor hogy teszed rendbe a dolgaidat? Szerintem simán csak játszd el. Ha elmész orvoshoz igazolásért megmondod hogy rossz a gyomrod, hánytál és hőemelkedésed van. Egy vagy két napra kiír. És nem kell feleslegesen kínoznod magad. És holnapra nem biztos hogy beteg leszel.
2013. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hétfore lebetegnék? egész hetet szeretném kivenni mert nem bírom már :S
2013. nov. 2. 17:11
 3/9 anonim válasza:
60%
Célszerűbb azt mondani a dokinak,hogy hasmenésed van.Azt úgysem tudja ellenőrízni.Én így csináltam anno.
2013. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudnátok tanácsot adno ,hogy játszam el? Az ilyen hányásos dolgok nem mennének ,anyáék otthon vannak és nehéz oket meg gyozni ,hogy igazán beteg vagyok...
2013. nov. 2. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Reggel játszd el hogy rosszul vagy. Esztek, egyszer csak felpattansz és kirohansz a wc-be. Majd közlöd hogy nagyon émelyegsz, de mivel nem ettél nem jön belőled semmi. Vagy csak szimplán nekik is azt mondod, hogy hasmenésed van.
2013. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen és szerintek így elhinnék ma az anyu nincs otthon (tegnap ota szimulálok) és azt fog hívni 8-kor és megmegmondanám neki ,hogy ráz a hideg fáj a fejem és a torkom +taknyos vagyok.

Másnapra me kidorzsolném az orrom és a szememhez tennék egy kis fogpasztat (itt olvastam ,hogy attol olyan lesz mintha beteg lennék) és mikor jon haza meg mondannám ,hogy nem tudtam aludni? és egész nap ezt csinálnám? (nagyon nehezen kuldennek el orvoshoz pl:a multkor beteg voltam lázas és hanyingerem volt és elkuldtek a suliba majd ott hánytam ,de az után sem akartak elkuldenni orvoshoz csak ha már konyorogtem mert olyan rossz volt.)

2013. nov. 2. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Ügyes legyél:D Elhiszik ha jól színészkedsz. Majd írd meg hogy ment. Kíváncsivá tettél :D
2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Trgnap reggel felkeltem szoltam az anyunak ,hogy ráz a hideg és fáj a fejem egész nap ezt mondtam be vették és ma reggel át mentem az orvoshoz kiírt erre a hétre :)
2013. nov. 4. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Grat :D ügyes vagy. De ne élj ezzel vissza túl gyakran!
2013. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!