Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg holnapra?...

Brandon kérdése:

Hogyan legyek beteg holnapra? NEM SULI MIATT!

Figyelt kérdés

gyorsan most van 12 óra 17 perc HELP A KRÉTÁT PRÓBÁLTAM ÉS A


SÓS KÁVÉT IS



2013. okt. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi miatt?
2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egyik barátommal őőő szivatunk egy osztájtásamat és tejesen kikészült és szépen elmondta az igazgatónak és még sok sok probléma miatt
2013. okt. 8. 12:34
 3/10 A kérdező kommentje:
mert nem dogát írunk csak amit leírtam
2013. okt. 8. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Egész életedben beteg leszel pár probléma miatt? Ha szívatsz valakit, akkor vállald a felelősséget...
2013. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Semmi olyan dolog vagy személy miatt NEM SZABAD BETEGSÉGET ELŐIDÉZNED, PLÁNE KÉRNED! Örülj, hogy EGÉSZ-SÉGES VAGY! AZ EGÉSZSÉGGEL veszélyes dolog ÍGY játszani!


Ha problémád van, azt másképpen kell megoldanod.

Írd IDE LE, hogy mi az és SEGÍTÜNK.

2013. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Az előttem szólókhoz csatlakozom. Ha rossz dolgokat tettél, VÁLLALD a KÖVETKEZMÉNYEIT. Kérj bocsánatot attól akit szívattatok és többé ne tegyél rossz dolgokat.

Amit magadnak nem kívánsz, azt NE tedd másokkal.

A BUMERÁNG VISSZAÜT.

2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ugy kezdődött hogy az egyik osztájtásam ki van közösítve mert olyan hülye mnt egy zsák szar tanárunk mundta hogy ne piszkályuk kb 3 hónapig nem piszkáltuk semmivel de ő elkezdett visszaélni ezzel. ugye mi nem piszkáltuk mert beárult volna. 3 hónappal késöbb azzal szivattuk hogy hogy milyen rosszat csinált és mi láttuk. Ugye ez csak kitalátuk hogy csinált valami rosszat.De a hülyéje ezt elmondta igazgatónak hogy Ő milyen rosszat csinált mert ugye ő ezt elhitte. És most tartunk itt
2013. okt. 8. 12:40
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam szeptemberben nem mert tavaj is ez volt XD BOCSI
2013. okt. 8. 12:42
 9/10 A kérdező kommentje:
irjatok hogy hogy legyek beteg
2013. okt. 8. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most már ha tudnék valamit se írnám le. Legyen gerinced, és vállald a tetteid következményeit. És a személyes véleményem, hogy meg is érdemled, amit kapni fogsz, amiért az a legjobb szórakozásod, hogy segítesz tönkretenni egy srác gyerekkorát, akár hülye, akár nem...
2013. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!