Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmart sebre régi, hagyományos...

Elmart sebre régi, hagyományos Nivea krém vagy fogkrém a jobb?

Figyelt kérdés

Volt egy pattanás az arcomon,kissé elmartam(jó nagyra).Már sebes.Fogkrémmel kentem iádig,nem ártott neki,de anyukám azt mondja,hogy szerinte Nivea krém kéne rá.



(Semmilyen más dolgot nem tudok rá kenni,ne mondjatok harmadik lehetőséget,mert a nagyon összetettt allergiám miatt semmit nem tudok magamra kenni,semmiféle növényes,kammillás,akármilyen vackot.Most próbáktam ki így is egy kenőcsöt a mellkasomra,és baromira felhólyagosodtak az amúgy nem túl nagy pattanásaim,mondhatni,lemaródott róluk a bőr.A hagyományos Nivea és a fogkrém meg bevált,és egy darabig nem lesz kedvem kísérletezni.)



#elmart-seb-pattanás-fogkrém-nivea
2013. nov. 2. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább semmit ne tegyél rá. A fogkrémben lévő mentol mar, a Níveában higany van,ami nem igazán tesz jót neki. Ha ilyen érzékeny vagy mindenre a legjobb tiszta Aloe vera lenne.
2013. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,majd lehet,hogy azt kipróbálom egyszer,mert a dezodorom is aloés.
2013. nov. 2. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld. Az antibakteriális,hámosít és nem nagyon fordul elő allergia. Ha beválik mindig legyen otthon (pl. First).
2013. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mondok harmadikat, de hát csak mégis :) hidrogénperoxid, kapni akár ilyen HYPEROL tablettát is amit vízben kell oldani, erre nem lehetsz allergiás, és minden sebre jó. fertötlenít és gyorsítja a sejtszaporodást. 200 forint körüli tétel patikában.
2013. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi, nem váladékozó sebre már nem jó a hydrogénperoxid.
2013. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!