Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom újabban öklendezni...

A barátom újabban öklendezni kezd fogmosás közben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt hitte, hogy a mentol íz zavarja, de most kapott citromos fogkrémet és ettől is nekiállt öklendezni egy perc fogmosás után. Reggel és este is szenved, de inkább reggel. Mászkál fogmosás közben, én azt mondtam neki, hogy ideges mostanában és ingerli a torkát a fogkrém habja, majd elmúlik, mosson csap fölé hajolva fogat.

2013. okt. 25. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is idegesség miatt. Én legalábbis akkor öklendeztem, amikor nagyon stresszes időszakom volt.
2013. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is öklendezem, akkor kezdődött amikor kinőttek a bölcsességfogaim. Amikor azokat mosom, akkor a hab gyakran a torkom felé megy és öklendezni kezdek. Az idegesség nekem sem segít a dolgon..

Egyébként engem annyira nem zavar, jó nem kellemes, de még soha nem hánytam, csak öklendezek. Segít ha kiköpi a habot gyakrabban (ami nem egyszerű, ha pl. elektromos fogkeféje van..)

2013. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentolról ti se írtatok, szerintem sincs köze a mentolnak az öklendezéséhez, inkább az idegességnek. Már csak őt kell meggyőznöm erről, mert egyelőre minimum valami halálos betegségre gyanakszik.. :)
2013. okt. 25. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam öklendezni fogmosás közben. Nálam az okozza, hogy lefolyik a torkomon a fogkrém. Oda szoktam figyelni, hogy ne hajtsam kicsit se hátra a fejem. A barátodnak sem kellene járkálni fogmosás közben, álljon oda a csaphoz, és hajoljon fölé.
2013. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!