Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » álmatlanság, hajnali ébredések...

álmatlanság, hajnali ébredések? Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy rá, úgy kb. 1 órára mire elalszok, felébredek. és ezután nem tudok visszaaludni, de nem csak ilyen egy két órán át, hanem még hajnali ötig is az elalvással küszködök! de ha meg mégis valami csoda folytán sikerül visszaaludnom, akkor is csak 5 percre, mert megint felébredek!

plusz igazából még későn is szoktam elmenni aludni, hogy véletlenül se legyek az a probléma, hogy nem vagyok álmos.

most viszont tényleg szükségem lenne az alvásra, mert sokat kell tanulni az iskolára, plusz még a felvételi is itt lesz!



2013. nov. 3. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz miatt nem tudsz aludni. Ez paradoxnak tűnik, de így van.
2013. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is volt egy ilyen idöszak, kb 1 het. Aztan rajöttem, hogy ha lefekves elött alaposan kiszellöztetek es hideget csinalok, gond nelkül vegig alszom az ejszakat. Probald ki! :)
2013. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. nov. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!