Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden reggel be van az orrom dugulva?

Figyelt kérdés
Meg amikor vízszintbe vagyok. Állandóan csöppentek lassan egy éve, tudom, hogy nagyon egészségtelen, de nem kapok levegőt, és nem tudom, hogy mitől van ez. Voltam allergia-teszten, és a poratkára vagyok egy icipicit allergiás, de ki lett cserélve a párnám, a takaróm, és direkt ilyen porszívóval kiszívom az ágyam heti 2x. De egyre rosszabb a helyzet. Kutya macska nincs, meg mást nem is mutatott ki a teszt. Mit lehet ez ellen tenni? Lehet ezt valamivel kezelni?
2009. nov. 15. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs orrsövényferdülésed?
2009. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Párologtass ecetet, vagy hipót a levegőbe, és főts jobban, vagy tegyél valamit az orrod elé amikor alszol, hogy ne a hideg levegőt szívd be!


Érzékeny a nyálkahártya a hidegre..

2009. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg allergia elleni gyógyszerrel, de azt neked meg az orvosnak kell eldönteni, hogy vállalod a folyamatos gyógyszerszedést mellékhatásokkal vagy beletörődsz ezekbe a tünetekbe. Egyébként sokan vannak így. Egy néhány hetes próbát szerintem mindenképpen megér, hogy az allergiagyógyszer használ-e. A Claritine akut-ot recept nélkül is lehet kapni, rövid távra. A kálciumot is használják allergiára, és egy esti kálciumtabletta biztos nem árt. A csöpögtetés nem jó, mert nagyon kiszárítja és még érzékenyebbé teszi az orrnyálkahártyát.
2009. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!